Atribuită
Cumpărare directă
FMP3 ESTE UN MP3 PLAYER CU FM RADIO SI DISPUNE DE FUNCTIA BOOST BASS Un sunet mare, intr-o cutie mica. Dynavox FMP3 Bass Boost suna fantastic indiferent de volum, pastrandu-si claritatea si coerenta in detrimentul dimensiunii reduse. Acest player dispune de micro SD, USB pentru a putea reda melodiile MP3 preferate. Modulul FM are o receptie exceptional, avand antena integrata. Poate fi conectat la o sursa externa prin conexiunea Jack de 3.5mm. Cu o baterie de 800 mAh Li-Ion battery poate fi incarcata via conexiunii USB (cablu inclus in pachet) sau catre o sursa externa de 5Volt (nu este inclusa in pachet). LED-ul care arata cand se incarca, poate fi folosita ca o mica lanterna. Automia acestui player portabil este de 8 ore (in functie de volumul la care se asculta). Specificatii Entrance: Micro SD USB memory (up to 16 GB) 3.5 jack Exit: Headphone 3.5 jack Measures approx .:
- Număr anunț
- DA26603324
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02384 (CUI 13683878)
- Furnizor / câștigător
- SC AVSOUND COMPANY SRL (CUI 33706852)
- Cod CPV
- 32342412-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,64 RON
- Valoare atribuită
- 117,64 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.