Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto pentru: 1.Ford Transit 7+1,NT-14-ADR, 1998 cmc, 63 kW, WFOPXXGBFF2T58458- 570 lei/an; 12 luni incepand cu 26.10.2020 2. Renault Megane NT-32-ADR, 1461 cmc, 78 kW, VF1LMSEC640708807- 581 lei/an, 12 luni incepand cu 12.11.2020 3.Renault Megane NT-33-ADR, 1461 cmc, 78 kW, VF1LMSEC640779514 - 581 lei/an, 12 luni incepand cu 12.11.2020 4.Dacia Duster Laureate 1,5DCI 110 CP E5 4x4 NT-09-ERG, 1461 cmc, 81 kW,UU1HSDADG49757110-598 lei/an,12 luni incepand cu 27.11.2020 5.Dacia Duster Laureate 1,5DCI 110 CP E5 4x4 NT-09-ERH,1461 cmc, 81 kW, UU1HSDADG49757018-598 lei/an, 12 luni incepand cu 27.11.2020 6.Skoda Octavia Elegance 2.0TDI 150CP, NT-09-EVA, 1968 cmc, 110 kW,TMBAJ7NE5F0109399 - 650 lei/an,12 luni incepand cu 17.11.2020 7.Skoda Octavia Elegance 2.0TDI 150CP, NT-09-EUZ,1968 cmc, 110 kW,TMBAJ7NE5F0108590 - 650 lei/an,12 luni incepand cu 17.11.2020
- Număr anunț
- DA26635820
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.228 RON
- Valoare atribuită
- 4.228 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.