Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PACHET "SF.PARASCHEVA": CROISSANT CU UNT 65G 2N MELC MINI CU NUCA 25G PACHETELE DE PRIMAVARA

Număr anunț
DA26599901
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
MACROMEX SRL (CUI 5052558)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
736,84 RON
Valoare atribuită
736,84 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

736,84 RON

din 736,84 RON estimat