Atribuită
Cumpărare directă
Pozitionare: interior, alb negru. Anuntul se va publica in cotidianul judetean SERVUS HUNEDOARA si MESAGERUL HUNEDOREAN Dimensiunea anunturilor 11,2 x 10,5 cm (117 cmp) Publicare anunțului cu privire la afișarea publica a documentelor tehnice ale cadastrului se va face conform material transmis, 3 apariții consecutive (21,22,23 octombrie 2020) in cotidianul SERVUS HUNEDOARA si 3 apariții consecutive (21,22,23 octombrie 2020) in cotidianul MESAGERUL HUNEDOREAN.
- Număr anunț
- DA26607677
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI 11771299)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560 RON
- Valoare atribuită
- 1.560 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.