Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE DEVIERE A LINIEI ELECTRICE AERIENE PE STR. CAMINULUI SI EXECUTIA BRANSAMENTELOR AFERENTE, conform situatiei de lucrari: IDENTIFICARE BRANSAMENT SUBTERAN DE INLOCUIT DECONECTAREA CONSUMATORILOR REALIZAREA BRANSAMENTULUI INLOCUITOR VERIFICAREA PORTIUNII DE SIP DUPA INTERVENTIE MASURAREA RESISTENTEI DE IZOLATIE A CONDUCTOARELOR DIN NOUL BRANSAMENT LES si LEA MASURAREA REZISTENTEI PRIZEI DE PAMANT.

Număr anunț
DA26627467
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
MTZ GROUP S.R.L. (CUI 15705980)
Cod CPV
45231400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.815,96 RON
Valoare atribuită
4.815,96 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.815,96 RON

din 4.815,96 RON estimat