Atribuită Cumpărare directă

Atribuirea achizitiei directe in SEAP constituie comanda ferma de livrare. Bara alama fi 40 mm : 148,10 kg x 26,5 lei = 3.924,65 lei.

Număr anunț
DA26614671
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
Furnizor / câștigător
COLOR-METAL SRL (CUI 17665726)
Cod CPV
14715000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.924,65 RON
Valoare atribuită
3.924,65 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.924,65 RON

din 3.924,65 RON estimat