Atribuită Cumpărare directă

Extindere retea internet: - SWITCH 24 PORT TPLINK – 2buc - SWITCH 16 PORT TPLINK SG1016D – 1buc - AP UBIQUITI UAP-AC-LR – 1buc - ROUTER TPLINK TL-MR3420 – 1buc - PRIZA DUBLA CAT5E – 17buc - CABLU CAT5E - Rack 1buc

Număr anunț
DA26612453
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
32412110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.707,06 RON
Valoare atribuită
6.707,06 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.707,06 RON

din 6.707,06 RON estimat