Atribuită Cumpărare directă

Toner color pentru multifuncţionala laser color HP LaserJet Pro MFP M479dw, capacitate 6.000 pagini

Număr anunț
DA26611908
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
35331500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.890,76 RON
Valoare atribuită
10.890,76 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.890,76 RON

din 10.890,76 RON estimat