Atribuită Cumpărare directă

CATALOGUL PERSONAL DIDACTIC - format A4 - 80 pagini, - 8 poziții/pagină, - 240 poziții/catalog,

Număr anunț
DA26628896
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Horodniceni (CUI 14110364)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,40 RON
Valoare atribuită
176,40 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,40 RON

din 176,40 RON estimat