Atribuită
Cumpărare directă
Inlocuire si programare convertizor ATV630D75N4: Convertizor ATV630, 75kW/100HP, 380...480V, IP21 Servicii incluse: - Demontare Variator defect - Identificare conexiuni PLC si SCADA - Montare variator nou - Conectare Variator la sistemul SCADA - Testare sistem si variator de turatie.
- Număr anunț
- DA26607486
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
- Cod CPV
- 48921000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.900 RON
- Valoare atribuită
- 22.900 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.