Atribuită Cumpărare directă

Marker cu varf rotund 6 mm pentru whiteboard tabla alba PILOT VBOARD MASTER NEGRU - 20888002; Rezerva marker pentru whiteboard tabla alba magnetica PILOT VBOARD MASTER NEGRU: 20558602.

Număr anunț
DA26619826
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.30 "GHEORGHE TITEICA" CONSTANTA (CUI 29323450)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192125-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.067 RON
Valoare atribuită
1.067 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.067 RON

din 1.067 RON estimat