Atribuită Cumpărare directă

Curs asistent personal persoane cu handicap grav

Număr anunț
DA26629844
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA ROMANO GERMANA DE PREGATIRE SI PERFECTIONARE PROFESIONALA (CUI 4011002)
Cod CPV
79633000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.620 RON
Valoare atribuită
10.620 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.620 RON

din 10.620 RON estimat