Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii de publicitate pentru proiecte finanțate prin POR 2014-2020. Include: Realizare și publicare comunicat de presă care să anunțe demararea proiectului, Realizare model afiș de promovare și multiplicare în minim 50 de exemplare, Realizare model pliant de promovare și multiplicare în 50 de exemplare, Realizare banner de promovare, Realizare panou temporar pe perioada execuției lucrărilor, Organizare conferință de presă 1 – minim 10 participanți, Organizare conferință de presă 2 – minim 10 participanți, Realizare și publicare comunicat de presă care să anunțe finalizarea proiectului, Realizare etichete și autocolante pentru mijloace fixe
- Număr anunț
- DA26634309
- Autoritate contractantă
- Comuna Mahmudia (CUI 4794060)
- Furnizor / câștigător
- GAMPLAN VISION SRL (CUI 37310787)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 9.900 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.