Atribuită
Cumpărare directă
1 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP P2 1 7.00 7.00 2 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP P3 11 7.00 77.00 3 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP P6 121 9.90 1,197.90 4 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP P9 40 12.00 480.00 5 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP P50 11 29.90 328.90 6 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP G5 5 12.00 60.00 7 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP SM6 4 12.00 48.00 8 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP SM9 4 12.00 48.00 2,150.80
- Număr anunț
- DA26615585
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
- Furnizor / câștigător
- FIRE PRO EQUIPMENT & SAFETY SRL (CUI 36396918)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.150,80 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.