Atribuită
Cumpărare directă
Oferta la anuntul nr. ADV1173407 - diverse materiale de curatenie pentru loturile 1,2,3,4, produse conform oferta depusa. Lot 1 - Diverse produse de hartie = 16.891 ron Lot 2 - Diversi saci polietilena =2.960 ron Lot 3 - Diversi detergenti = 3.941 ron Lot 4 - Accesorii pentru curatenie = 3858.10 lei fara TVA Se va incheia un contract de furnizare , cu valabilitate pana la 31 .12.2020
- Număr anunț
- DA26618810
- Autoritate contractantă
- Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
- Furnizor / câștigător
- TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.650,10 RON
- Valoare atribuită
- 27.650,10 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.