Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto-RCA, pentru autoturismul cu nr. de înmatriculare MAI-56126, serie VF1HJD40066040391, pe o perioadă de 12 luni, începând cu data de 25.10.2020”, auto aflat în folosință în cadrul Instituției Prefectului-Județul Ilfov
- Număr anunț
- DA26620026
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 892 RON
- Valoare atribuită
- 892 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.