Atribuită
Cumpărare directă
Polyvinylpyrrolidone, RPE - For analysis, 500 g, 1buc x246.00=246.00 lei Sodium dihydrogen citrate, 99%, 500 g, 1buc x270.00 =270.00 lei β-Cyclodextrin, Purity: >98.0%(HPLC), 100 g,1buc x210.00=210.00 lei Iron(II) Acetate, Purity: >90.0%(T), 25 g,1buc x858.00=858.00 lei Iron (III) chloride hexahydrate, RPE - For analysis,1buc x197.00 =197.00 lei
- Număr anunț
- DA26628278
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
- Furnizor / câștigător
- CELERA CHEMIE SRL (CUI 36165468)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.781 RON
- Valoare atribuită
- 1.781 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.