Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER COMPATIBIL SAMSUNG SCX-4623F. Printer Toner Cartridge Samsung ML 1910, ML 1910K, ML 1915, ML 2525,SCX 4723/ ORINK.

Număr anunț
DA26634912
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,07 RON
Valoare atribuită
168,07 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,07 RON

din 168,07 RON estimat