Atribuită
Cumpărare directă
MATURA FARA COADA FIR SCURT CURBATA, ROMA 4,00 BUC 3,50 RON=14,00 RON SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 60L LDPE, KOOBIC, 15BUC/ROLA 5,00 rola 2,98 RON=14,90 RON SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 35L LDPE, KOOBIC, 15BUC/ROLA 3,00 rola 2,39 RON=7,17 RON SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 120L LDPE, KOOBIC, 10BUC/ROLA 6,00 rola 3,55 RON=21,30 RON DETERGENT DEZINFECTANT TOALETA, DOMESTOS, 5L 1,00 canistra 36,40 RON=36,40 RON SAPUN LICHID LILIAC, KOOBIC, 5L 2,00 bidon 13,90 RON=27,80 RON AZ SET LAVETE MICROFIBRA 4 BUC/SET, ALBASTRU/ROSU/GALBEN/VERDE 10,00 SET 6,90 RON=69,00 RON GALEATA CU STORCATOR PREMIUM, ANA ZARADNA, 14 L 1,00 buc 26,90 RON=26,90 RON DETERGENT PARDOSELI FRESH, KOOBIC, 5L 2,00 bidon 14,90 RON=29,80 RON DETERGENT GEAMURI, KOOBIC, 5L 2,00 bidon 13,90 RON=27,80 RON PROSOAPE PLIATE VERZI 1 STRAT, 200 FOI, 20 SET/BAX 20,00 SET 2,79 RON=55,80 RON MANUSI MENAJ CU BUMBACEL M 5,00 per 2,59 RON=12,95 RON MANUSI MENAJ CU BUMBACEL L 5,00 per 2,59 RON=12,95 RON TOTAL 356,77 RON
- Număr anunț
- DA26625571
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA TRANSPORT URBAN RESITA SRL (CUI 36871978)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356,77 RON
- Valoare atribuită
- 356,77 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.