Atribuită Cumpărare directă

morcovi kg 11*2.294; telina kg 6*4.587; patrunjel kg 6*5.505; ceapa kg 5*2.294; ardeio kg 3.50*6.423... mai departe

Număr anunț
DA26612386
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,10 RON
Valoare atribuită
630,10 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,10 RON

din 630,10 RON estimat