Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea materiale de promovare a mesajelor anticoruptie , respectiv:agende A5 (datate 2021, personalizate cu policromie pe coperta) - 100 buc x 19 lei; calendar triptic de perete (datat 2021, capac personalizat, policromie) - 100 buc x 16 lei; pix (personaliz UV policromie) 100 buc x 4 lei; carnet / bloc notes 21x15 cm (50 de file interior, coperţi carton lucios, personalizat) - 100 buc x 5 lei; carnet notiţe 15x12 cm (50 de file interior, coperţi carton lucios, personalizat) - 100 buc x 4 lei; cană (personalizată, două mesaje) - 20 buc x 30 lei.
- Număr anunț
- DA26616235
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
- Furnizor / câștigător
- VILSPOPRESS SRL (CUI 15990690)
- Cod CPV
- 39294100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.