Atribuită Cumpărare directă

Soft Care™ Des E Spray Dezinfectant lichid pentru mâini, pe bază de alcool - AMBALAT LA 20 L. Descriere Soft Care Des E Spray este un dezinfectant pe bază de alcool, dezvoltat pentru dezinfectarea fără apă a mâinilor. Soft Care Des E Spray este adecvat utilizării în toate domeniile, inclusiv domeniul sanitar și de prelucrare a alimentelor. Produsul are AVIZ BIOCID Nr. 3673BIO/01/12.24 eliberat de Ministerul Sanatatii - Comisia Nationala pentru Produse Biocide. Proprietăți de bază Soft Care Des E Spray este un dezinfectant pentru mâini pe bază de etanol (71,5%). Etanolul este un dezinfectant foarte eficient împotriva florei rezidente și tranzitorii, cum ar fi bacteriile (de ex. MRSA), și levurilor. De asemenea, este eficient împotriva virusurilor cu anvelopă cum ar fi gripa și anumite virusuri fără anvelopă cum ar fi Norovirus și Adenovirus. Soft Care Des E Spray conține o cremă reparatoare pentru ca pielea să rămână catifelată și intactă, mai ales în zonele unde personalul trebuie să îşi dezinfecteze mâinile în mod frecvent. Soft Care Des E Spray nu conţine parfum, astfel eliminând riscul contaminării produselor alimentare, fiind adecvat pentru utilizare în unităţile de prelucrare a alimentelor. Soft Care Des E Spray are o vâscozitate mică, ceea ce îl face adecvat pentru utilizarea într-o gamă largă de dispozitive igienice.

Număr anunț
DA26634888
Autoritate contractantă
Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat