Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE CASCO pentru auto Dacia Logan MAI56138 .Perioada asigurata : 12 luni

Număr anunț
DA26625506
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL ARGES (CUI 4317959)
Furnizor / câștigător
SC GLOBASIG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 14991736)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.135,93 RON
Valoare atribuită
1.135,93 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.135,93 RON

din 1.135,93 RON estimat