Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere Toner Versalink B405, 13.900 pagini compatibil: 5 buc x 56 lei Kit rola ADF HP MFP M630, original: 1 buc x 211 lei Unitate de imagine Lexmark MX 718, original: 2 buc 170 lei Cuptor Xerox Centre 3615, compatibil : 1 buc x 720 lei Kit fotoconductor Lexmark W840 compatibil: 4 buc x 304 lei Cuptor Lexmark W840 compatibil : 4 buc x 717 lei Cartus negru Pagewide Color MFP774, 20.000 pagini, compatibil: 1 buc x 320 lei Toner HP Laser Jet Enterprise M609dn, 25.000 pagini, compatibil: 5 buc x 226 lei Fuser Lexmark T640, compatibil: 1 buc x 415 lei
- Număr anunț
- DA26634447
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.