Atribuită
Cumpărare directă
Business internet 90 up100 Optiune router wi-fi asus reducere 100% Business wi-fi hotspot solution Business telefix nelimitat Costul total lunar al serviciilor este de 242 lei fara TVA. Serviciile de internet sunt necesare pentru 2 calculatoare (banda 50 MBps) si telefonie fixa pentru sediul Arhivei din strada Medgidiei F/N.
- Număr anunț
- DA26624779
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.904 RON
- Valoare atribuită
- 2.904 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.