Atribuită Cumpărare directă

PACHET TABLETA PENTRU UZ SCOLAR SI ABONAMENT INTERNET PENTRU 24 LUNI DESTINATE ELEVILOR SCOLII GIMNAZIALE OHABA SI SCOLII PRIMARE LAPUGIU DE SUS, COMUNA LAPUGIU DE JOS, JUDETUL HUNEDOARA

Număr anunț
DA26624275
Autoritate contractantă
COMUNA LĂPUGIU DE JOS (CUI 4374180)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.463,84 RON
Valoare atribuită
95.463,84 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.463,84 RON

din 95.463,84 RON estimat