Atribuită
Cumpărare directă
BALSAM RUFE ORCHID 1,5L = 1 buc , Hartie .IG.STR.2 = 1 bax, DEZINFECTANT PROF.CITRUS= 4 BUC, DETERGENT VASE CASTRAV = 2 BUC, .DETERGENT PARDOSELI 4 L= 3 BUC, SOLIUTIE CEARA PARCH.2L = 2 BUC, DETERGENT GEAM 4 L= 2 BUC, DETERGENT LIME 5X55G = 1 BUC, PASTILE REZERV.WC 50G = 34 BUC, LAVETE USCATE= 4 SET, .FARF.BIO 50 BUC 23CM = 1 SET, SACI MENAJERI 35L = 4 SET, SACI MENAJERI 60L = 3 SET FRUCTE ECOTAXA 0.1 = 5 BUC, .CAP.ALB PAH.CAFEA = 1 SET, PAH.CARTON 50BUC= 1 SET, SERVETELE CUT.EXCL2STR150 = 5 BUC, HART.IG.2STR40BUC = 2 BAX, PROSOP PROFESIONAL Z PAPELY PROSOP 2STR= 6 SET, ROLA PROFESIONALA 100M = 6 BUC, ALCOOL SANITAR 70% 1L= 2 BUC, MATURA L + COADA =4 BUC, MATURA INTERIOR = 2 BUC, STERGATOR GEAM SPRAY REZ.= 1 BUC, MOP BUMB.MAR.XL= 5 BUC
- Număr anunț
- DA26656856
- Autoritate contractantă
- SCOALA GENERALA GHEORGHE POPOVICI APATEU (CUI 29021710)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.095,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.095,06 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.