Atribuită
Cumpărare directă
Geantă de oxigen captușită ideală pentru: Tub de O2 cu regulator de presiune| geantă de resuscitare| mască de O2 și alte echipamente necesare pentru efectuarea manevrelor de resuscitare. Ideală pentru tuburi de O2 cu o capacitate de până la 5 litri. Detalii de fabricație • Bandă Velcro pentru accesorii • Banda reflectorizantă de jur imprejur • Pereți captușiți pentru protejarea conținutului • Spațiu de stocare generos ideal pentru depozitarea buteliilor de oxigen • Compartiment principal prevăzut cu suport pentru butelia de oxigen si buzunar interior • Buzunar frontal ideal pentru stocare: regulator de presiune, geantă de resuscitare, mască de oxigen și alte echipamente necesare pentru procedurile de resuscitare • Curele de fixare pentru a limita deschiderea maximă a genții Fereastră de acces • Opțiune de reglare permanentă a debitului de O2 prin fereastra adițională • Control continuu al nivelului de oxigen Transport facil • Bretele reîntărite incluse • Curele de fixare integrate pentru transportul pe targă • “Hands free” pentru o mai bună mobilitate Dimensiune: 55 x 21 x 31 cm Greutate: 1.4 kg Volum: aprox 25L
- Număr anunț
- DA26623441
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 35121400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.875 RON
- Valoare atribuită
- 1.875 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.