Atribuită Cumpărare directă

Scaun de camera WC FS811 realizat din otel vopsit in camp electrostatic alb, Vine dotat cu galeata si capac detasabile, usor de curatat si dezinfectat . Reglabil pe inaltime. Greutate suportata: max. 110 kg Nu se recomanda utilizarea la dus. cu pufere de cauciuc moi si sigure. Greutatea maxima suportata 110 kg. Pretul contine cheltuielile de transport pentru localitatile cu sediu Fan Courier Cota TVA 9%

Număr anunț
DA26635251
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,15 RON
Valoare atribuită
176,15 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,15 RON

din 176,15 RON estimat