Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de UPS APC Back-UPS ES stand-by 700VA / 405W 8 conectori Schuko CEE7 ,baterie RBC17, (WBEXTWAR1YR-SP-01/WBEXTWA R3YR-SP-01) pentru Primaria comunei Budești, județul Vâlcea.

Număr anunț
DA26646732
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
31210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,39 RON
Valoare atribuită
587,39 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,39 RON

din 587,39 RON estimat