Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor CASCO- acoperiri clasa A + B + C + D, Fransiza 0% / Clasa A - coliziune, ciocnire, lovire, zgariere, rasturnare, cadere a vehiculului/ Clasa B - furt total si partial, precum si tentativa de furt/ Clasa C - fenomene naturale, inundatie, incendiu, explozie, caderea unor corpuri pe vehicul/ Clasa D - pagube produse elementelor vitrate in cazul in care doar aceste parti componente, fransiza 0% pentru: 1.Skoda Octavia Elegance 2.0TDI 150CP, NT-09-EVA, 1968 cmc, 110 kW,TMBAJ7NE5F0109399 incepand cu 17.11.2020 2.Skoda Octavia Elegance 2.0TDI 150CP, NT-09-EUZ, 1968 cmc, 110 kW, TMBAJ7NE5F0108590 incepand cu 17.11.2020

Număr anunț
DA26636093
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.985,02 RON
Valoare atribuită
5.985,02 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.985,02 RON

din 5.985,02 RON estimat