Atribuită Cumpărare directă

Multifuncțional Xerox WorkCentre 3025Ni copiator A4 cu ADF, printer A4, scaner A4, wireless

Număr anunț
DA26655386
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat