Atribuită Cumpărare directă

Caracteristicile tubului UV: Putere: 55W Dimensiuni: Lxd = 925x15 Ore de lucru: maxim 9000 de ore Lungime de unda: 253.7nm - 3 bucati. Produsele vor fi însotite de certificat de calitate/conformitate.

Număr anunț
DA26624513
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Furnizor / câștigător
TEKNOVARA SRL (CUI 36118814)
Cod CPV
51514110-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
704,94 RON
Valoare atribuită
704,94 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

704,94 RON

din 704,94 RON estimat