Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare pentru clădirea A.S.F. situată în str. Amiral Constantin Bălescu nr. 18, sector 1, București și pentru bunurile amplasate în interiorul acesteia (mijloace fixe și obiecte de inventar: 2 centrale termice, mobilier, aparatură birotică, etc), conform ofertei de asigurare transmise ca urmare a Anunțului publicitar ADV1173392 (anexat). Valoarea totală asigurată este de 7.734.528 lei, formată din valoarea de piață a clădirii de 7.634.528 lei și valoarea bunurilor amplasate în interior de 100.000 le.Imobilul are Aviz de Securitate la incendiu nr. 141/18-SU-BIF-A/08.03.2018. Riscurile asigurate FĂRĂ franșiză/eveniment: 1. Riscuri de bază: Incendiu, Trăsnet, Explozie, Căderea aparatelor de zbor; 2. Riscuri catastrofice: Cutremur, Inundații și aluviuni, Alunecare și/sau prăbușire de teren; 3. Riscuri atmosferice: Grindină, Furtună, Vijelie, Uragan, Tornadă, Ploaie torențială, Greutatea stratului de zăpadă/gheață, Avalanşe de zăpadă; 4. Riscuri politice: Greve, Revolte, Tulburări civile, Vandalism 5. Cădere accidentală de corpuri pe clădirea asigurată; 6. Lovirea de către vehicule rutiere care nu aparţin Asiguratului şi nici nu sunt în folosinţa acestuia; 7. Furt prin efracţie sau acte de tâlhărie; 8. Boom sonic / Undă sonică; 9. Apă de conductă, Refularea apei din conducte, Avarii la instalații de apă, canalizare sau încălzire centrală ale clădirii, Inundații de la vecini; 10. Emanaţii de fum cauzate de avarii la instalaţiile de producere a căldurii.

Număr anunț
DA26636830
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.120,96 RON
Valoare atribuită
4.120,96 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.120,96 RON

din 4.120,96 RON estimat