Atribuită Cumpărare directă

Realizare si montare mesh publicitar turn TVR

Număr anunț
DA26625818
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
ATLAS MEDIA PRODUCŢIE S.R.L. (CUI 31264681)
Cod CPV
79341400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.805 RON
Valoare atribuită
16.805 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.805 RON

din 16.805 RON estimat