Atribuită Cumpărare directă

Curatare completa, pret 81 Lei SSD Western Digital Green 240GB, SATA3, 2.5inch, pret : 119.07 Lei Lampa videoproiector cu suport, pret 526.5 Lei

Număr anunț
DA26656961
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RACIU (CUI 29144330)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726,57 RON
Valoare atribuită
726,57 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726,57 RON

din 726,57 RON estimat