Atribuită Cumpărare directă

carnati taranesti 12x21.5, kaizer 5x26.3, salam 8x17.3, cabanos 14x21.7, muschi file 6x26, bacon 6x22, crenwursti 6x18

Număr anunț
DA26656270
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.227,70 RON
Valoare atribuită
1.227,70 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.227,70 RON

din 1.227,70 RON estimat