Atribuită Cumpărare directă

-

Număr anunț
DA26625487
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A ADULTILOR RM. VALCEA (CUI 14441600)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.527,03 RON
Valoare atribuită
3.527,03 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.527,03 RON

din 3.527,03 RON estimat