Atribuită Cumpărare directă

Igienol 750 ml buc 9 Spirt 0,5 L buc 18 Hartie igienica 50/set buc 10 Hartie pentru sters maini buc... mai departe

Număr anunț
DA26623762
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA "DIMITRIE CUCLIN (CUI 3952200)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.324 RON
Valoare atribuită
1.324 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.324 RON

din 1.324 RON estimat