Atribuită Cumpărare directă

CONFORM OFERTA DEPUSA SI INREGISTRATA NR. 516031/20,10,2020 SI CAIET DE SARCINI

Număr anunț
DA26640390
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
BANDY & L DESIGN S.R.L. (CUI 35048842)
Cod CPV
45261920-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.890 RON
Valoare atribuită
19.890 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.890 RON

din 19.890 RON estimat