Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza urmatorul produs conform refeartului de necesitate nr. 6272/20.10.2020: FOREZA DE PAMANT AG43

Număr anunț
DA26625198
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
804,03 RON
Valoare atribuită
804,03 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

804,03 RON

din 804,03 RON estimat