Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale suplimentare la achizitia "Pachet infrastructura retea calculatoare si internet"la achizitia "Pachet infrastructura retea calculatoare si internet" din data 07.10.2020 1 PWUP-LI060SR-AZ01B UPS 600VA BUC 1 x294.12 =294.12 2 SF9P-HM Switch 8 porturi PoE, 1 porturi uplink, Utepo buc 1 x237.21 =237.21 3 DB32-400/40 TABLOU MET. FREDER 40x30x20cm, cu usa, gol BUC 1 x174.00= 174.00 4 Priza 16A IP44 obt alb, capac transparent buc 1 x19.33= 19.33 5 CABLU F/UTP cat.5E, 4x2xawg24/1, pvc, eca, albastru iun2020 M 224x1.68= 376.47
- Număr anunț
- DA26642091
- Autoritate contractantă
- CSEI MARIA MONTESSORI (CUI 4515450)
- Furnizor / câștigător
- TRYAMM NET SRL (CUI 13146610)
- Cod CPV
- 32571000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.101,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.101,13 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.