Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate GEACA FETE 3/14 ROZ 3buc GEACA FETE 3/14 ROZ 2buc GEACA FETE 3/14 BLM2 2buc GEACA BAIETI 3/14 GLB 3buc GEACA BAIETI3/14 BOD 2buc GEACA BAIETI3/14 BLM2 1buc PIJAMA ML FT 9/14 BLUI 2buc PIJAMA ML FT9/14 RZD 2buc PANTALON BTI 2/14 MRO 1buc PIJAMA ML FT 9/14 SOMI 2buc PIJAMA ML FT 9/14 GRIY 2buc
- Număr anunț
- DA26657621
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentu Educatie Incluziva "Al. Rosca" Piatra Neamt (CUI 2613320)
- Furnizor / câștigător
- CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
- Cod CPV
- 18000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 995,80 RON
- Valoare atribuită
- 995,80 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.