Atribuită Cumpărare directă

Brânza topita clasica, potrivita pentru sendvisuri sau gustari gatite. VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda

Număr anunț
DA26628140
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
DELACO DISTRIBUTION SA (CUI 11411737)
Cod CPV
15540000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322,50 RON
Valoare atribuită
322,50 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322,50 RON

din 322,50 RON estimat