Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere basculanta pe baza de comanda la plata cu ora

Număr anunț
DA26622571
Autoritate contractantă
COMUNA ADANCATA (PRIMARIA) (CUI 4327480)
Furnizor / câștigător
ANDALIN BEST SRL (CUI 29179614)
Cod CPV
60181000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat