Atribuită Cumpărare directă

Verificare si reparare placa de baza, traductori si calibrare hardware . Inlocuire kit pompa , si virf testare. Echipamentul se calibreaza si verifica parametri acustici atit pentru modul audiometrie cit si modul timpanometrie. Se emite certificat de calibrare. si raport service

Număr anunț
DA26645398
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
50400000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.385,50 RON
Valoare atribuită
4.385,50 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.385,50 RON

din 4.385,50 RON estimat