Atribuită
Cumpărare directă
Pliant personalizat - Departamentul pentru Relatii Interetnice. Format A4 împăturit în 3 (trifold), policromie, suport:.DCL/DCM de 150 mg/mp. Beneficiarul va pune la dispoziția prestatorului textul care va apărea în pliant, în termen de 10 zile lucrătoare după contractare, logo-ul DRI-ului vizibil. Macheta produsului se va realiza pe baza conceptiei grafice transmisa pe e-mailul firmei in vederea obtinerii "Bunului de executie".
- Număr anunț
- DA26647983
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.625 RON
- Valoare atribuită
- 2.625 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.