Atribuită Cumpărare directă

MPT5-1KG - HP REFILL MPT5 UNIVERSAL CANON/HP,1KG,SCC 1,00 ,00 1,00 40,00 #38855 - OKI TONER 46490608,BK,7K,C532,C542,MC563,MC573,ECHIVALENT 23,00 ,00 23,00 48,00 #38856 - OKI TONER 46490607,C,6K,C532,C542,MC563,MC573,ECHIVALENT 6,00 ,00 6,00 47,00 #38857 - OKI TONER 46490606,M,6K,C532,C542,MC563,MC573,ECHIVALENT 6,00 ,00 6,00 47,00 #38858 - OKI TONER 46490605,Y,6K,C532,C542,MC563,MC573,ECHIVALENT 6,00 ,00 6,00 47,00

Număr anunț
DA26656910
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990 RON
Valoare atribuită
1.990 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990 RON

din 1.990 RON estimat