Atribuită Cumpărare directă

Achiziția a 3 flacoane de săpun lichid antibacterian la 500 ml și a 5 flacoane de săpun lichid antibacterian la 5 litrii, conform descrierii

Număr anunț
DA26647186
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI 14829298)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,42 RON
Valoare atribuită
219,42 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,42 RON

din 219,42 RON estimat