Atribuită
Cumpărare directă
galerii manuale pentru identificarea Enterobacteriaceaelor; 25 galerii fara reactivi aditionali producator: Biomerieux Franta" Api 20E 25 galerii fara REACTIVI ADITIONALI INCLUSI -6 standarde McFarland ( 0,5,1,2,3,4,5); fiole de 17,75mm diametru (fiole standard bioMerieux) Impachetare: cutie x 6 fiole Producator: Biomerieux Reactiv aditional API Cutie x 2 fiole Cutie: 400 bucati Psipete de unica folosinta,pipete din plastic sterile, impachetate individual; volum 5 ml producator : Biomerieux Franta "Galerii manuale de identificare biochimica a bacteriilor anaerobe, 25 galerii CU SAU FARA reactivi aditionali producator: Biomerieux Franta" Reactivi aditional Api.Producator BIOMERIEUX FRANTA cutie cu 1 fiola Reactiv aditional pt api Producator Biomerieux "Galerii manuale de identificare biochimica a speciilor de Campylobacter si Helicobacter, 12 galerii cu REACTIVI ADITIONALI producator: Biomerieux Franta" CUTIE CU 2 FIOLE PRODUCATOR : BIOMERIEUX Cutie cu 2 fiole Reactiv Aditional Producator Biomerieux Franta
- Număr anunț
- DA26634238
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.700 RON
- Valoare atribuită
- 12.700 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.